fbpx

puder do kąpieli

Uwielbiasz relaks w wannie pełnej gorącej wody? Przygotowaliśmy dla Ciebie produkt, dzięki któremu ta chwila będzie dla Ciebie jeszcze przyjemniejsza. Puder do kąpieli sprawi, że we własnej łazience poczujesz się niczym w spa. W składzie tych interesujących produktów znajdziesz olejki, które zadbają o odpowiednie nawilżenie skóry.

Dzięki musującym pudrom do kąpieli pozbędziesz się martwego naskórka. Wystarczy, że część produktu wsmarujesz w skórę, a stanie się ona gładka za sprawą struktury kosmetyku opartego na bazie skrobi arrarutowej. Jeśli zależy Ci na wyjątkowym zapachu w czasie relaksu, to puder do kąpieli Ci go zapewni. Piękny aromat w łazience powstanie nie tylko za sprawą olejków, ale również suszonych kwiatów, które także znajdują się w składzie produktu.

Pudry musujące z naszego asortymentu są pozbawione konserwantów czy sztucznych zapachów, dzięki czemu nie wysuszają skóry. Wybierz ten wyjątkowy produkt, jeśli zależy Ci na kosmetykach o naturalnym składzie i widocznym działaniu.

Showing all 2 results

POWRÓT