fbpx

mydło w piance

W naszym asortymencie znajdziesz mydło w piance, które postawisz w kuchni lub łazience, żeby tuż po powrocie do domu móc umyć dłonie. Opakowanie z aplikatorem zapewni Ci wygodne korzystanie z produktu. Dozownik sprawia, że mydło zmienia się w piankę, co czyni go o wiele bardziej wydajnym. Nasze produkty charakteryzują się jednak nie tylko przyjemnym używaniem, ale również bardzo dobrze skomponowanymi składami.

Każde z mydeł w piance bazuje na związku powierzchniowo czynnym uzyskiwanym z cukru. To gwarancja bardzo delikatnego działania produktu, który nie podrażni Twojej skóry. Użyjesz go nie tylko do mycia dłoni, ale też cery i całego ciała. Dzięki ciekawie skomponowanym składom nie musisz się obawiać wysuszenia skóry. Odpowiedni poziom nawilżenia zapewnią Ci olejki eteryczne, a regenerację skóry zagwarantuje kwas mlekowy, który również znalazł się w składzie dostępnych u nas mydeł w piance.

Oferujemy Ci także drewnianą tubę na dozownik. Ten solidny pojemnik pięknie zaprezentuje się postawiony w łazience na półce.

POWRÓT