fbpx

Komu polecamy produkty Savon?

  • Jesteś osobą ze skłonnością do uczuleń (alergii)? Nasze produkty nie mają właściwości uczulających, co zostało potwierdzone testami dermatologicznym przeprowadzonymi na grupie osób przez certyfikowane laboratorium. Nasze produkty nie zawierają sztucznych składników, perfum, zagęstników, sztucznych substancji chemicznych, sztucznych surfaktantów – to sztuczne składniki powodują alergie u ludzi oraz osłabiają system immunologiczny.
  • Osobom, które dbają o środowisko naturalne – proces produkcji jest prowadzony z poszanowaniem dla środowiska naturalnego, również składniki, które używamy, posiadają certyfikaty ecocert oraz zostały pozyskane z szacunkiem dla środowiska. Opakowania, które używa firma, są opakowaniami, które można poddać recyklingowi. Opakowania celofanowe, których używamy, są biodegradowalne.
  • Osobom, które chcą używać produktów naturalnych i ekologicznych. Jeśli masz dość standardowych produktów kosmetycznych z długą listą sztucznych składników niewiadomego pochodzenia, to nasze produkty są dla ciebie!
  • Osobom z problemami skórnymi. Nasze kosmetyki zawierają całą masę składników naturalnych działających pozytywnie na skórę. Jeśli “przerobiłeś” już wiele ze standardowych kosmetyków, a stan twojej skóry nie polepsza się mimo deklarowanych cudownych właściwości kolejnego kosmetyku, spróbuj produktów Savon Cosmetics. Składy produktów są proste, produkty pomagają, a nie szkodzą, działają normalizująco na skórę przesuszoną, przetłuszczoną itd. Jeśli potrzebujesz porady, zadzwoń – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i odpowiemy na każde pytanie.
  • Szukasz ekskluzywnego upominku i chcesz podarować komuś produkt niepowtarzalny, ekologiczny wysokiej jakości? Na twoje życzenie spakujemy ozdobny zestaw upominkowy.
POWRÓT