O firmie

 

savon cosmetics logo firmy kobieta puszczająca bańki mydlaneCZYM JEST FIRMA SAVON COSMETICS ?  

SAVON Cosmetics jest Polską manufakturą kosmetyków prawdziwie naturalnych. Siedziba firmy mieści się w Koninie - tutaj powstają nasze niepowtarzalne kosmetyki, pachnące balsamy i musy do ciała. jeśli odwiedziłeś naszą stronę to znaczy że prawdopodobnie LUBISZ KOSMETYKI NATURALNE tak jak i my. Zapraszamy do sklepu firmowego SAVON gdzie możesz kupić nasze wyroby.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU - KLIK

 

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ NASZE PRODUKTY?

W naszych produktach nie ma "chemii". Za zapachy produktów odpowiedzialne są naturalne olejki eteryczne (nie używamy sztucznych kompozycji zapachowych. Wyroby SAVON są przebadane mikrobiologicznie i dermatologicznie przez certyfikowane laboratorium oraz wprowadzone do obrotu jako produkty kosmetyczne. Produkty są poddawane szczegółowej kontroli jakości- MOŻESZ NAM ZAUFAĆ. Naturalne kosmetyki SAVON zostały również dopuszczone do użycia przez dzieci poniżej trzeciego roku życia. Dzięki temu, że prowadzimy własną produkcję mamy pewność co do składu oraz jakości składników w naszych produktach.

CZY DBAMY O ŚRODOWISKO NATURALNE?

Tak dbamy o środowisko. Ideą firmy Savon Cosmetics jest propagowanie produktów  naturalnych i bezpiecznych dla skóry.  Używamy opakowań zdatnych do recyklingu (biodegradowalny celofan, karton oraz szkło). Produkty robione są metodą półmanualną przy zachowaniu tradycyjnego procesu.

KTO TWORZY MARKĘ SAVON?

Z wykształcenia i zawodu jestem chemikiem - nazywam się Renata Szpikowska. Po ukończeniu studiów pracowałam w Wielkiej Brytanii,  jako chemik (development chemist) i zajmowałam się projektowaniem produktów do chemii przemysłowej, gospodarczej oraz kosmetyków.

Coraz bardziej zagłębiając się w tematy chemiczno-kosmetyczne postanowiłam ustrzec siebie oraz moją rodzinę przed szkodliwymi, naładowanymi chemią produktami do pielęgnacji oraz mycia ciała oraz zaczęłam projektować naturalne produkty kosmetyczne wykorzystując przy tym całą zdobyta w Polsce i za granicą wiedzę.

Produkty sprawdziły się wśród użytkowników oraz mają dobrą opinię, postanowiłam więc zapoczątkować własną produkcję kosmetyków naturalnych.

DZIĘKUJĘ CI ZA TO ŻE ODWIEDZIŁEŚ MOJĄ STRONĘ

Pozdrawiam

Renata Szpikowska